Hacklink

Hacklink bir web sitenin çeşitli güvenlik zaaflarından faydanalarak eklenen bir blackhat seo tekniğidir.

Hacklink, Hacklink Satın Al | En Kaliteli Hacklinkler

Bu gizli kod sayesinde, eklenen link kodundaki web sayfası google arama motorunda sıralamada yükselirken, bir süre sonra eklenen linkteki sitenin sıralamada gözle görülür seviyede gerilediğini görmek mümkündür. Kısacası linki eklenen site için avantaj sağlarken, linki yayınlayan site için google gözünde dezavantaja dönüşmektedir.

Edu Hacklink Faydası

Edu uzantısı bildiğiniz gibi universite kuruluşlarına veren uzantılardır. Her edu uzantılı hacklink faydalı olduğu söylenebilmesi zor olsada, edu uzantılı bir web sitesine hacklink eklerken alexa rank ve trust rank değerleri yüksek olması gibi kriterler doğrultusunda hacklink eklersek şayet sitemize fayda sağlayacağını görüceksiniz.

Gov Hacklink Faydası

Gov uzantısı devlet sitelerine tahsis edilen uzantılardır. Bu uzantıda dikkat etmemiz gereken faktör gov.in, gov.jp uzantılı hacklink ekleme yaptığınız taktirde siteniz çeviri filitresine düşecektir.

Başlıca Hacklink Teknikleri

Bazı hacklink platformlarında paylaşılan bilgi kirliğini görünce, bu konuya açıklık getirmek istedim. Yeni başlayacak sitesine hit çekmek için Hacklink eklemek isteyip ve kişilere diyeceğim şudur ki; Bazı platformlarda hacklinkin bir program vasıtasıyla otomatik olarak eklendiğini söylenmiş, muhtemelen bunu söyleyen kötü niyetli biridir. Çünkü Hacklink piyasada hiç bir program veya script ile eklenecek bir tarzda birşey olmadığının bilincine varın.

Hacklink’in nasıl yapıldığını, bilmeniz için çeşitli yollar metodlar ve tecrübeler vardır. İyi bir siteye hacklink eklemeniz için iyi bir hack bilgisine ulaşmanız ve o sitenin sunucusuna çeşitli yollarla sızmanız gerekmektedir.Hacklink yapmak için, öğrenilmesi gereken Hack kavramı ve hack mantığıdır.